O nas

Firma AGD PASTERSKI obecna jest na rynku artykułów gospodarstwa domowego od 1983 roku. Realizowane przez lata zadania pozwoliły zebrać doświadczenie, które wykorzystujemy przy prowadzeniu coraz bardziej wymagających, złożonych oraz większych procesów produkcyjnych. Przez lata gromadzone potencjały wiedzy wraz ze zdobywanym doświadczeniem gwarantują doskonałą i terminową realizację zawieranych nawet o wysokim stopniu skomplikowania kontraktów.

 

Wiedza i doświadczenie

Doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat działalności oraz znajomość tematyki branży pozwoliło zbudować silną, solidną firmę, cieszącą się dużym zaufaniem klientów. Podejmowane przedsięwzięcia wielokrotnie przyniosły wymierne efekty oraz zapewniły znaczącą pozycję na rynku.

 

Produkcja, usługi, handel i recykling

IMG_8147IMG_8122Działalność AGD Pasterski koncentruje się na wzajemnie uzupełniających się obszarach wysoko rozumianej produkcji, usług, dystrybucji, handlu i działalności recyklingowej. Możliwości wyprodukowania, zrealizowania i zorganizowania specjalistycznego łańcucha dostaw świadczą najlepiej o wszechstronności Naszej Firmy. Od początku swojej działalności jest związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo produkty do kompleksowego wyposażenia łazienkowego, kuchennego oraz komplety do zamiatania różnorodnej powierzchni zarówno przemysłowych, biurowych, prywatnych oraz innych zlokalizowanych również na otwartej przestrzeni oraz szczotki wszelakiego przeznaczenia i zastosowania.

 

Technologia i innowacje

IMG_8044IMG_8046Od roku 2001 poszerzyliśmy o produkcję wysokiej jakości włosie szczotkarskie. Nasze produkty są dostępne w bogatej, ciekawej i nowoczesnej gamie kolorystycznej. W roku 2013 uruchomiliśmy nowoczesną linie do produkcji regranulatu polipropylenu. W naszej bardzo nowoczesnej linii recyklingowej, jesteśmy w stanie przetwarzać około 5 000 ton odpadów w ciągu roku. Linia jest wyposażona w specjalistyczną , nowoczesną myjnie, co powoduje że uzyskany produkt jest bardzo wysokiej jakości i zalicza się do najwyższej klasy uzyskiwanych wtórnych surowców.

 

Standardy i edukacja

IMG_8071IMG_8072Firma AGD Pasterski przestrzega obowiązujące i wdraża nowoczesne procedury standardów pracy i jakości oferowanych przez nas produktów. Przestrzegamy systemów zarządzania jakością zgodnie z normami oraz systemem zarządzania środowiskiem. Prowadzimy w systemie ciągłym również działania edukacyjne poprzez szkolenia, konferencje, seminaria, prezentacje, gdyż uważamy te formy za jedne z efektowniejszych form przekazywania i pozyskiwania doświadczeń i wiedzy. Poprzez osobisty kontakt z dotychczasowymi klientami poznajemy aktualne potrzeby i przygotowujemy nowatorskie rozwiązania satysfakcjonujące każdego naszego dotychczasowego kontrahenta.

 

Najwyższa jakość

IMG_8087IMG_8081Wieloletnia produkcyjno-handlowa działalność i zdobyte doświadczenie, zapewniają klientom profesjonalną obsługę, a nieustanne unowocześnianie parku maszynowego sprawia, że produkty firmy są atrakcyjne pod względem walorów użytkowych, estetycznych jak również cenowych. Powyższe atuty są doceniane i pozwalają nam zdobywać kontrakty za granicą oraz w kraju. O wysokiej jakości produktów PASTERSKI świadczy liczne grono stałych odbiorców krajowych i zagranicznych. Od połowy roku 2014 reprezentujemy na rynku Polskim portugalskiego producenta, najnowszej generacji technicznej i technologicznej, maszyn do recyklingu, firmę Plasmaq, LDA.

 

Jesteśmy LIDEREM

Firma AGD PASTERSKI jest czołowym zarówno na rynkach zagranicznych, jak i krajowych producentem i dystrybutorem regranulatu PP, włosia szczotkarskiego w barwnej, różnorodnej kolorystyce oraz artykułów gospodarstwa domowego. Elastyczność i konkurencyjność cenowa to dominująca cecha Firmy AGD Pasterski, dzięki czemu pozyskujemy ciągle nowych odbiorców w kraju i na świecie. Obecnie współpracujemy z kontrahentami i odbiorcami z Ukrainy, Rosji, Francji, Czech, Węgier i Niemiec.

 

Obecna strategia

Firma AGD Pasterski produkuje artykuły przy zastosowaniu nowych technologii, wysokiej klasy linii produkcyjnej oraz najwyższej jakości surowców, które gwarantuje nam stała, długoletnia współpraca z ich sprawdzonymi dostawcami. Jedną ze strategii firmy jest ekspansja na rynkach międzynarodowych z ukierunkowaniem na kraje UE, Europy środkowo-wschodniej, Europy południowo-wschodniej i Azji.

 

Polecają nas tysiące zadowolonych klientów

Posiadamy referencje od dotychczasowych klientów, kontrahentów i odbiorców stanowiące dla nas uznanie i nagrodę za dotychczasową pracę oraz bezkonfliktową współpracę. Zachęcamy Państwa do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, a tym samym do owocnej, efektywnej współpracy, która zapewni wzajemne zadowolenie i wymierne efekty.

Załączając wyrazy szacunku zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie dla Państwa przygotowaną ofertą przez Firmę AGD PASTERSKI.

 

Zapraszamy do współpracy!